Hea Seto Jaanitule külastaja!

Sul on võimalus mitu päeva nautida head muusikat ja saada osa seto kultuurist ja seda kõike puhta ja kauni looduse keskel – naudi seda täiel rinnal!

Seto Jaanituli tuleb rahvarohke ja seega on võimalikud teedel ummikud ja peoalale sissepääsude juures suuremad järjekorrad, seega ole hea arvesta sellega ja võimaluse korral ära jäta tulemist viimasele minutile.

Väike meelespea:

* ürituse alale ei pääse enda jookide-söökidega, need konfiskeeritakse väravas
* klaaspudelid on rangelt keelatud
* kui sa oled suitsetaja, siis tee suitsu ainult selleks ette nähtud kohas (tähistatud)
* ära viska maha prügi ja ka mitte taarat, pane need vastavatesse “kastidesse”
* ole viisakas ja austa nii ennast kui teisi peolisi
* ära tarbi liigselt alkoholi
* pea meeles, et käepael peab olema sul randmel kogu ürituse aja (juhul kui seda pole, siis turvatöötajad võivad sind peoalalt eemaldada)
* hädade tegemiseks kasuta ürituse alal olevad käimlaid
* ära mine joogi-söögiga lava ette vehkima, kui lähed, siis turvatöötajad toimetavad su peoalalt minema ja uuesti sa tagasi enam ei pääse
* täida turvatöötajate ja korraldajate antud korraldusi
* kui sa leiad näiteks võtmed-dokumendid vms peoalalt (telklast, parklast), siis palun vii need infotelki
* kui sa juhtud end vigastama ja vajad arstiabi, siis pöördu oma murega meditsiinitelki (tähistatud kirjaga – Med.abi) või korraldustiimi liikmete või turvatöötajate poole, kes organiseerivad abi
* kui keegi on peoalal kadunud (näiteks laps ei leia vanemaid), siis palun pöördu infotelki oma murega.
* lemmikloomad EI OLE LUBATUD! ära võta festivalile kaasa oma lemmiklooma(i), sest sellega võid looma tervise ja heaolu ohtu seada.

Korraldajad ei võta vastutust külastajate/kauplejate terviserikete ja/või asjade kaotsi/katki mineku eest! Kõik festivalile tulijad peavad hoolitsema ise enda tervise ja asjade eest ja mitte seadma ennast ja/või teisi ohtu. Käituge festivalil tervest mõistusest lähtudes!

Droonide lennutamine festivali piirkonnas ajavahemikus 05.-10.07.2017.a. võib toimuda AINULT peakorraldaja ja turvapealiku teadmisel ja nõusolekul.
Üldiselt on droonide lennutamine Seto Jaanitule peoala, telkimisalade ja parklate kohal on ohutuse tagamiseks keelatud!
PS. Mööndustega võime selles osas vastu tulla ajakirjanikele/fotograafidele/videooperaatoritele, kes soovivad saada Seto Jaanitulest droonifotosid/videosid, kuid seda vaid siis, kui sellest on aegsasti teavitatud korraldajaid ja saadud korraldajapoolne nõusolek ja drooni lennutamise ajal on tagatud peoliste turvalisus.


Seto Jaanituli on avalik üritus ja seal toimuvad video- ja fotosalvestused, mille käigus võite ka teie sattuda video- ja/või fotokaamera salvestusele. Tulles Seto Jaanitulele annate te ühelisi loa, et teie kujutist sisaldavaid videosid ja/või fotosid võidakse kusagil avaldada, teid sealjuures informeerimata!